Березанська ОТГ і Миколаївська мобільна бригада: допомога сім'ям, що опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 08.04.2019 15:57

Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради тісно співпрацює з Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги сім’ям, що постраждали від домашнього насильства.

Так, 8 квітня, за ініціативи селищної ради, фахівець із соціальної роботи селищної ради Надія Верстяк та соціальний працівник Василівського старостату Рита Зеленко разом із Мобільною бригадою № 52 (м. Миколаїв) здійснили виїзд до Василівки і Михайлівки у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. В цих родинах діти стали заручниками своїх батьків, які пристрастилися до надмірного вживання алкоголю.

Ці сімї було попереджено про неналежне виконання ними батьківських обов’язків, проведено інформаційно-розяснювальну та профілактичну роботи.  Також було надано психологічну допомогу, направлену на збереження сімї, бо дитина не повинна страждати через батьківські помилки і має виховуватися в рідній сімї.

В результаті проведеної роботи батьки визнали свої помилки і пообіцяли виправити ситуацію. Тим не менше, ці родини й надалі перебуватимуть на обліку як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.