Дует "Пісенні серця" з Матіясового став призером обласного огляду "Материнська пісня"

Дата: 06.04.2019 09:38

6 квітня в Миколаївському обласному будинку художньої творчості відбувся обласний огляд вокальних, фольклорних колективів, хорових груп і солістів «Материнська пісня», в якому взяв участь дует з Матіясівського сільського клубуБерезанської ОТГ «Пісенні серця»(керівник і солістка Наталя Архипенко з сином Євгеном Архипенко, театралізовану частину виконували Валентина Архипенко, Софія Архипенко, Іван Архипенко, Василина Архипенко, Діана Зикіна, Сергій Столяров).

Дует виступив у номінації вокально-музичні композиції з елементами театралізації у жанрі соціально-побутова пісня «Ой, чого ж ти, мамо…».

Виступ дуету «Пісенні серця» мав успіх на обласній сцені, пісня прозвучала пронизливо-душевно, тож і результат достойний – диплом за IIIмісце від Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.

Вітаємо із заслуженою перемогою! Гордимося народними сільськими талантами! Творчої наснаги і подальших злетів!