Миколаївська область, Березанський район

Проекти рішень Чергової XXI сесії VII скликання від ....05.2019

Дата: 15.04.2019 13:08

Проект рішення № ... "Про внесення змін до Статуту Березанської об’єднаної територіальної громадита затвердження в новій редакції"

Проект рішення № ... "Про затвердження цільової Програми підтримки Березанського районного військового комісаріату зі створення Березанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2019 рік"

Проект рішення №... "Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки"

Проект рішення №... "Про затвердження  Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Березанської селищної ради на 2019-2020 роки"

Проект рішення №... "Про надання згоди на безоплатну передачу майна  з балансу Березанської селищної ради на баланс КП «Березань»

Проект рішення №... "Про надання згоди на безоплатне прийняття амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги (1-2 лікаря без житла) у с. Калинівка Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Березанської об’єднаної територіальної громади"