Нагороджено грамотами учасників I-го етапу обласного конкурсу "Повір у себе, і в тебе повірять інші"

Дата: 15.04.2019 14:23

15 квітня навчальний тиждень в Березанському ЗЗСО розпочався, як і завжди, зі шкільної лінійки. І треба відзначити, що сьогодні вона була особливою – звітували про корисно-суспільну роботу волонтерів в рамках Всеукраїнської акції «Від серця до серця», нагороджували учнів за досягнення у конкурсах, спорті та навчанні.

На лінійці була присутня представниця Березанської селищної ради – фахівець з соціальної роботи Надія Верстяк. Надія Авенірівна вручила від селищної ради грамоти дітям з особливими потребами, які взяли участь у I-му етапі обласного конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші», та отримали грамоти за призові місця, а саме: Маріанна Конончук (1 місце, 4-А клас),  Артем Громовий (2 місце, 2-Б клас), Софія Галіцька (3 місце, 4-Б клас), Максим Кравченко (1 місце, 6-Б клас), Богдан Матвієнко (2 місце, 8-Б клас), Олена Овсяннікова (3 місце, 8-А клас). Дітки яскраво продемонстрували свої творчі здібності у зроблених власноруч роботах, які на цьому тижні будуть представлені на обласному рівні. Учасникам конкурсу всіх вікових категорій допомагали їхні наставники – педагог-організатор Любов Білоусова та соціальний педагог Людмила Селізар.