Захищати права дітей на гідне життя - серед пріоритетів соціальної служби Березанської громади

Дата: 16.04.2019 16:31

З метою перевірки та реагування на усне зауваження односельців щодо до сім’ї, яка через повсякденні негаразди потрапила у складні життєві обставини, 16 квітня начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Наталія Матвієнко й фахівець із соціальної роботи селищної ради Надія Верстяк спільно зі спеціалістами Служби у справах дітей Березанської РДА здійснили виїзд  до неблагополучної сім’ї, що мешкає в Березанці (Адамівці).

На місці було обстежено матеріально-побутові умови проживання родини та проведено з батьками роз’яснювальну бесіду стосовно батьківської відповідальності та забезпечення малолітніх дітей достойним рівнем проживання й належних умов для їх розвитку.

Є великі сподівання того, що після проведеної роботи батьки переосмислять й переоцінять свою поведінку і стануть жити по-новому, забезпечуючи своїм дітям гідне життя.