Конкурс "Жінка року-2019" Березанської об'єднаної територіальної громади

Дата: 17.04.2019 19:56

Згідно із розпорядженням селищного голови від 16.04.2019 № 74-р.о., Березанська селищна рада проводить конкурс "Жінка року-2019". Учасницями конкурсу можуть бути жінки, які своєю активною діяльністю сприяють розвитку в громаді, державотворенні, економіці, освіті, культурі тощо, є неформальними лідерами в різних галузях життя суспільства, впливають на громадське життя Березанської об’єднаної територіальної громади.

Про конкурс «Жінка року - 2019» Березанської об’єднаної територіальної громади

1. Мета Конкурсу

Сприяти формуванню та вираженню суспільно-політичної волі жінок, ініціювати та підтримувати їх вміння, таланти, професійні та творчі здібності, участь у державотворчому процесі.

1. Учасники Конкурсу

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю активною діяльністю сприяють розвитку в громаді, державотворенні, економіці, освіті, культурі тощо, є неформальними лідерами в різних галузях життя суспільства, впливають на громадське життя Березанської об’єднаної територіальної громади.

1. Порядок проведення Конкурсу

Конкурс «Жінка року - 2019» (далі - Конкурс) проводиться на підставі розпорядження голови Березанської селищної ради у відповідності до цього Положення.

Склад конкурсної комісії затверджується розпорядженням голови Березанської селищної ради. Засідання конкурсної комісії з визначенням переможниць проводиться протягом трьох днів після закінчення терміну подання учасниць «Жінка року - 2019» від в. о. старости Василівського, Матіясівського, Калинівського, Лиманівського старостинських округів, управлінь, установ, організацій, підприємств усіх форм власності, розташованих на території Березанської ОТГ.

Нагородження жінок-переможниць проводитиметься 21 червня 2019 року під час святкових заходів, приурочених до Дня селища Березанка.

1. Умови Конкурсу

Визначення жінок-переможниць конкурсу «Жінка року - 2019» відбувається за такими номінаціями:

1. «Жінка – працівник органу місцевого самоврядування»;
    2. «Жінка – керівник громадської організації»;
    3. «Жінка – працівник охорони здоров’я»;
    4. «Жінка – працівник освіти»;
    5. «Жінка – працівник культури»;
    6. «Жінка – працівник торгівлі»;
    7. «Жінка – працівник побутового обслуговування населення»;
    8. «Жінка – працівник житлово-комунального господарства»;
    9. «Жінка - підприємець»;
    10. «Жінка – працівник сфери соціального захисту населення»;
    11. «Жінка – працівник правоохоронних органів».
  1. Конкурс провести керівникам на рівні старостинських округів, управлінь, установ, організацій, підприємств усіх форм власності. Подання на учасницю конкурсу «Жінка року - 2019» надати до відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради до 25 травня 2019 року.

До подання додаються: кольорова фотокартка; коротка біографія; творчий життєвий опис учасниці конкурсу; перелік нагород, відзнак, особливих заслуг (за наявності).

1. Організатори Конкурсу

Організатором конкурсу «Жінка року - 2019» є Березанська селищна рада.

Координатором проведення Конкурсу є начальник відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради Наталія Матвієнко.

1. Нагородження переможниць Конкурсу

Жінки – переможниці конкурсу «Жінка року - 2019» отримують дипломи та нагороди від організаторів.

1. Фінансування Конкурсу

Фінансування витрат на проведення конкурсу «Жінка року - 2019»здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

Селищний голова                                                                                   В.А. Хоміцький

Додаток № 2

розпорядженням селищного голови

від 16.04. 2019 74-р.о.