Вітаємо з достойною перемогою!

Дата: 20.04.2019 11:46

20 квітня на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 проводився ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад із базових дисциплін серед учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти, участь у якому взяли 169 учнів Миколаївської області
Березанську ОТГ представляли учні Березанського ЗЗСО  Єлизавета Бенедюк (українська мова та літературне читання), Олександр Бердник (курс «Я у світі») та Калинівського  ЗЗСО  Артем Панасенко (природознавство) та Іван Саєнко (англійська мова).

За підсумками ІІІ (обласного) етапу учнівської олімпіади з української мови та літературного читання диплом ІІ ступеня отримала учениця  4 класу Березанського ЗЗСО Бенедюк Єлизавета.

Вітаємо Єлизавету Бенедюк та її вчителя-наставника Тетяну Чепурненко з достойною перемогою!