"Парк закоханих" - родзинка селища Березанка

Дата: 14.05.2019 16:03

Не так давно, наприкінці березня, у центрі Березанки зявилося романтичне місце – «Парк закоханих», символ якого – серце, наповнене любовю, добром, людським теплом. Можливо тому, як тільки завершилися будівельні роботи, парк одразу став улюбленим місцем зустрічей, побачень та відпочинку не лише молоді, а й усього місцевого населення та його гостей.

Парк приваблює своїми незвичайними витіюватими конструкціями, що символізують  серце – «Центральний вхід»,  «Книга 10 заповідей», Місток «Лавка зустрічі», «Лавка побачень», «Лавка примирення», «Лавка закоханих» і кожна з них має своє призначення, особливу функцію.

Разом із «лавочкою закоханих» серед місцевих вже народилася легенда – якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сяде на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Зазвичай лавка майже не пустує – закохані шукають тут своє щастя. Ось така вона «Лавка закоханих». Якщо ви когось любите, вам необхідно туди обов’язково завітати із своєю половинкою. Кохайте і будьте коханими!

Ідея створення парку належить жителям громади. Життя парку надихнули ми всі разом –  і мешканці Березанки, і підприємці, і депутати селищної ради та її колектив.

Це достойне надбання нашої громади – заради своїх людей, заради майбутнього наших дітей.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису