На базі Березанської ЗЗСО проведено день кафедри Миколаївського МОІППО "Готуймося до Нової української школи"

Дата: 15.05.2019 10:47

14 травня на базі Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради відбувся виїзний день кафедри теорії й методики мовно-літературної та  художньо-естетичної освіти  Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Готуймося до Нової української школи».

Участь в освітньому заході взяли учителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови, музичного та образотворчого мистецтва Березанської й Коблівської об’єднаних територіальних громад та  Березанського району, а також спеціалісти відділу ОКМС Березанської селищної ради.

Вітальним словом зустріла представників МОІППО начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Анастасія Смоляк. Науково-теоретичний модуль «Концепція  «Нова українська школа» як основа реформи і орієнтир учителя» розпочався з  методологічної міні-лекції «Стратегія і перспективи Нової української школи», яку доніс до слухачів заслужений вчитель України, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор МОІППО Василь Шуляр.

Проблемну міні-лекцію  «Учні «нової грамотності» на уроках Нової української школи» читала Галина Гич, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО.

Окрім того, викладачі МОІППО у формі майстер-класів та тренінгів провели з присутніми учителями-предметниками практичний модуль «Сучасний інструментарій учителя Нової української школи», у ході яких розглянули актуальні питання викладання української мови і літератури, зарубіжної літератури  в умовах компетентісно-діяльнісної складової освітнього процесу, вимоги до сучасного уроку іноземної мови, формування і мету предметних компетентностей учнів Нової української школи на уроках музичного мистецтва.

Учасники дня кафедри дякують колегам МОІППО за плідну співпрацю.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису