Березанські учні яскраво зустріли День вишиванки

Дата: 16.05.2019 11:38

16 травня унівсько-учительський колектив Березанського ЗЗСО влаштував справжнє свято з нагоди Дня вишиванки «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Біля школи зібралися всі, хто любить неньку-Україну, хто гордий тим, що народився українцем, кому дорогі прадідівські традиції.

Одним із символів, без якого немислимий український національний стрій, є вишивана сорочка. Саме вишиванці сьогодні було присвячене це національне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Підвищуючи значення вишиванки для українців, учні влаштували танцювальний флешмоб під керівництвом педагога-організатора Любові Білоусової та фото-флешмоб у вигляді символів української вишиванки під керівництвом заступника директора з виховної роботи Альони Радченко.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису