Миколаївська область, Березанський район

Оголошено конкурс на вакантну посаду спеціаліста

Дата: 17.05.2019 13:43

Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста сектору економічного розвитку та інвестицій селищної ради.

Приймання документів від претендентів на заміщення вакантної посади  протягом 30 календарних днів з дня опублікування на сайті Березанської селищної ради повідомлення про оголошення конкурсу  Березанської селищної ради.

Вимоги до кандидатів, умови конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста сектору економічного розвитку та інвестицій селищної ради перелік питань на перевірку знань відповідно до вакантних посад читайте в Розпорядженні № 99 -р.о. від 17.05.2019, опублікованому на веб-сайті Березанської громади в розділі "Розпорядження селищного голови".

Документи подаються до відділу кадрів, каб. № 6 Березанська селищна рада, тел. 2-16-41, e-mail: radabrz2017@ukr.net.