На контролі Березанської ОТГ - сімї, що опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 20.05.2019 17:38

20 травня, згідно з графіком, працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради спільно з депутатом Іриною Дронюк та Мобільною бригадою № 52 м. Миколаєва здійснили виїзд в село Лимани до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У багатодітній родині, де виховується шестеро дітей, з мамою провели інформаційно-роз'яснувальну роботу щодо виховання дітей, вміння заохочувати дітей до спільної роботи по наведенню порядку в будинку, на прилеглих територіях та у веденні спільного домашнього господарства. Також було рекомендовано мамі звернутись до фахівців Інклюзивно-ресурсного центру Березанської селищної ради з питання влаштування дитини на уроки психолога-дефектолога.

Багатодітна мамочка добре контактувала з виїзною бригадою і обіцяла тісно співпрацювати з обласними психологами та фахівцями інклюзивного центру громади.