Відбулося спільне засідання постійних комісій

Дата: 15.05.2019 15:10

15 травня в Березанській селищній раді відбулося спільне засідання постійних комісій: з планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку  та інвестицій; соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності; мандатна комісія, з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності.

На порядку денному розглядалося 25 питань, три з яких у ході засідання (№ 10, 12, 13) депутатами було знято з порядку денного.

По всіх інших питаннях було прийнято рішення щодо винесення їх на розгляд сесії, яка відбудеться 17.05.2019 о 10.00.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису