"Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади" 21 травня - 11 червня 2019 року

Дата: 24.05.2019 15:10

Пишаєшся неперсічними жінками своєї громади та підтримуєш гендерну рівність? Бери участь у фотоконкурсі з призами від Програми "U-LEAD з Європою".

Програма "U-LEAD з Європою" запускає Всеукраїнський фотоконкурс "Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади", який триватиме з 21 травня по 11 червня 2019 року.

Мета - встановити тенденції та сприяти розширенню можливостей жінок у розвитку життя громади, зокрема сприятиме підвищенню обізнаності про широкий спектр ролей, які жінки відіграють у нинішньому житті, що повинні бути визнані і враховані при прийнятті рішень на місцевому рівні.

Аматорам та професійним фотографам пропонується подати до трьох фотографій, які відображають їхнє бачення світу, що встановлює рівність і покращує участь жінок.

Детальнішу інформацію та правила участі можна отримати за посиланням https://hromady.photos/

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Влади Соловйової vlada.soloviova@qiz.de