Всі ми родом з дитинства

Дата: 04.06.2019 15:36

4 червня 2019 року в смт Березанка біля Будинку творчості школярів (далі – БТШ) відбувся святковий концерт до Дня захисту дітей.

З привітанням до дітей звернулися : Ірина Компанієнко – перший заступник селищного голови та Ірина Дереновська – представник відділу освіти райдержадміністрації.

Цікаву програму підготували колектив БТШ (директор – Тетяна Локтіонова) : сенсаційне дефіле красунь – україночок ( керівник - Галина Федчак), неймовірні пісенні виступи Рената Каражея та Нікіти Губернаторова  - переможців багатьох конкурсів та фестивалів (керівник - Сергій Коновалов), пластичні та артистичні виступи хореографічного колективу «Калейдоскоп» (керівник - Любов Сагайдачна).

Свято продовжилось проведенням традиційного конкурсу малюнку на асфальті для школярів перших класів.  Учні  2 - 4 класів прийняли участь у квесті «Дорогою добра» , а діти із 5 - 8  класів із задоволенням взяли участь в змаганнях  з тенісу та бадмінтону.

Діти гарно провели час!