Поважні гості на теренах Березанської громади

Дата: 19.06.2019 18:31

Сьогодні, 19 червня почесна делегація в рамках науково-практичного семінару «Бібліотеки для дітей в контексті реформи децентралізації» відвідали Березанську об'єднану територіальну громаду, а саме: Юрій Рибачук – заступник Міністра культури України, Лариса Нікіфоренко – генеральний директор Директорату державної мовної політики Міністерства культури України, Алла Гордієнко – генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури, кандидат культурології, Михайло Димитров – начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА та інші.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Привітали делегацію та ознайомили шановних гостей з перспективами громади й перевагами децентралізації: Ірина Компанієнко – перший заступник селищного голови, Анастасія Смоляк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради, Євгенія Туманова – директор Березанської центральної районної бібліотеки, яка знаходиться на території громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Було організовано екскурсію до Інклюзивно-ресурсного центру Березанської селищної ради, а особливу увагу гості звернули на Алею закоханих: були приємно здивовані.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Березанська громада розташована на півдні Миколаєвщини, має унікальні природні ландшафти, теплий клімат, доброзичливих мешканців. Завжди раді приймати гостей та інвесторів!