До уваги користувачів та власників земельних ділянок!

Дата: 03.07.2019 15:25

Березанська селищна рада Березанського району Миколаївської області повідомляє Вам про обов’язковість сплати земельного податку!

Повідомляємо, що граничний термін сплати земельного податку громадянам 29.08.2019 року. У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить оздоровлення ваших дітей, соціальні виплати, благоустрій Березанської селищної ради, утримування закладів позашкільної освіти та інше.

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо Вас звертатись за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 86 до начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Березанської селищної ради (каб. 3). Громадянам мати при собі документи, які посвідчують право власності на земельні ділянки, паспорт, ідентифікаційний код, та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.