Соціальна робота на виїзді

Дата: 17.07.2019 13:13

З інформаційного простору почастішали негативні випадки щодо небезпечних умов проживання дітей, особливо новонароджених.

Тому, 17 липня в смт Березанка працівниками відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Березанської селищної ради спільно з медичною сестрою ПМСД  пройшло відпрацювання даного питання: здійснили виїзд до матері, яка має народити дитину, з метою обстеження та складання акту матерільно-побутових умов проживання.

При перевірці комісійно визначили, що умови проживання для матері та майбутньої дитини є задовільними. Також було проведено профілактичну бесіду  з майбутньою матір'ю стосовно належного виконання материнських обов'язків та виховання дитини.