Допомога сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 17.07.2019 13:05

Вчора, 16 липня, згідно з графіком, Олена Манзарук -  соціальний працівник Матіясівського  старостату, разом із Мобільною бригадою № 52 м. Миколаєва здійснили виїзд до села Матіясове в сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Спеціалісти відвідали 2 сім'ї, які потребують допомоги. З батьками зазначених сімей провели інформаційно-роз'яснувальну роботу щодо виховання дітей, вміння заохочувати дітей до спільної роботи по наведенню порядку в будинку, на прилеглих територіях та у веденні спільного домашнього господарства; зловживання спиртними напоями; небезпеки комп'ютерних ігор для дітей та підлітків. Також фахівці надали психологічну допомоги дитині стосовно усунення певних фобій.

За ініціативи соц. працівника селищної ради було домовлено про планування робочої зустрічі фахівців Березанської селищної ради спільно зі спеціалістами Мобільної бригади та жителів Матіясівського старостинського округу стосовно соціально-психологічних питань.