Молодь Березанщини – відгукнись!

Дата: 19.07.2019 08:11

Актив громади прагне створити комфортні умови для навчання, проживання та всебічного розвитку для молодих людей. Наша ціль - залучити всіх активних, прогресивних та небайдужих до спільної роботи!

Зміни в наших руках!

Запрошуємо до спілкування молодь віком від 18 до 25 років 23 липня 2019 р. о 11:00 в Парк закоханих (Березанка) на теми розвитку культурного дозвілля, можливостей працевлаштування та відпочинку в ОТГ!

Нам важлива думка кожного! Всі напрацьовані ідеї ляжуть в основу Стратегії розвитку громади! Приходь та бери своїх друзів! Будь в центрі змін!

Березанська селищна рада