Оголошено конкурс на вакантну посаду спеціаліста

Дата: 08.07.2019 15:24

Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста сектору житлово-комунального господарства та благоустрою селищної    ради.

Приймання документів від претендентів на заміщення вакантної посади  протягом 30 календарних днів з дня опублікування на сайті Березанської селищної ради повідомлення про оголошення конкурсу  Березанської селищної ради.

Вимоги до кандидатів, умови конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста сектору житлово-комунального господарства та благоустрою селищної    ради перелік питань на перевірку знань відповідно до вакантних посад читайте в Розпорядженні № 150 - р.о. від 08.07.2019, опублікованому на веб-сайті Березанської громади в розділі "Розпорядження селищного голови".

Документи подаються до відділу кадрів, каб. № 6 Березанська селищна рада, тел. 2-16-41, e-mail: radabrz2017@ukr.net.