Відбулось засідання конкурсної комісії Березанської селищної ради

Дата: 25.07.2019 16:20

23 липня 2019 року о 14 год. 00хв. в адміністративному приміщенні Березанської селищної ради Миколаївської області відбулося засідання конкурсної комісії Березанської селищної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для  проведення  експертної грошової оцінки земельних ділянок  несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна з метою подальшого продажу земельної ділянки площею 0,0150 га, кадастровий номер: 4820955100:01:026:0002 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою смт Березанка, вул. Д. Донцова,  2Г  в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області.

За результатом розгляду документів направлених претендентами, переможцем визначено – «Українська універсальна біржа», що відповідає критеріям відбору – мінімальна вартість послуг суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання експертної грошової оцінки земельних ділянок по відношенню до інших учасників та мінімальний строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки.