Чергова VІІI сесія VII скликання від 26.06.2018

Порядок денний чергової VIII сесії VII скликання

Протокол № 8 (1) чергової VIII сесії VII скликання

Протокол № 8 (2) чергової VIII сесії VII скликання

Список депутатів та Результати поіменного голосування (рішення № 1 - рішення № 20)

Список депутатів та Результати поіменного голосування (рішення № 21 - рішення № 37)

Рішення № 1 "Про внесення змін до селищного бюджету Березанської селищної ради на 2018 рік"

Рішення № 2 "Про затвердження штатного розпису по Березанській селищній раді"

Рішення № 3 "Про внесення змін до структури штатного розпису на 2018 рік"

Рішення № 4 "Про затвердження штатного розпису з 01.09.2018 року"

Рішення № 5 "Про внесення змін до штатного розпису по КПКВК 0114060 "Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та клубних заходів"

Рішення № 6 "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на території Березанської селищної ради" (до рішення внесено зміни згідно з рішенням чергової ХХІІІ сесії VII скликання від 28.08.2019 № 8 "Про внесення змін до рішення  VІІІ сесії 7 скликання Березанської селищної ради № 6 від 26 червня 2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік на території Березанської селищної ради») (втратило чинність згідно з рішенням № 3 від 01.07.2022)

Рішення № 8 "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на 2019 рік на території Березанської селищної ради"

Рішення № 9 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік на території Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Березанської об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки"

Рішення № 11 "Про створення молодіжної ради Березанської  об’єднаної територіальної громади"

Рішення № 12 "Про роботу Калинівського старостинського округу"

Рішення № 13 "Про роботу постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій"

Рішення № 14 "Про припинення права постійного користування земельними ділянками Березанської райспоживспілки Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 15 "Про затвердження детального плану території щодо формування земельної ділянки під розміщення амбулаторії моно-практики за адресою: с. Калинівка, вул. Центральна, 1"

Додаток до рішення № 15 від 26.06.2018 р.

Рішення № 16 "Про затвердження детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина України Каражея Геннадія Михайловича для будівництва індивідуальних гаражів на будівництво та обслуговування будівель торгівлі"

Рішення № 17 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо формування земельної ділянки громадянки України Зубаль Світлани Григорівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення № 18 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо формування земельної ділянки під розміщення свердловини за адресою: смт Березанка, вулиця Центральна, 1"

Рішення № 19 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розміщення амбулаторії моно-практики за адресою: с. Калинівка, вул. Центральна, 12 в межах території Березанської селищної ради"