Чи будуть місцеві дороги добрими?

Дата: 22.08.2019 14:28

22 серпня 2019 р. в Березанській селищній раді відбувся круглий стіл в рамках проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО Березань», Березанською райрадою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром БВПД.

Під час спілкування було визначено, що поганий стан доріг за межами населених пунктів Березанської громади, - є одною з пріоритетних проблем. Тетяна Золотухіна – експерт ГО ФРММ, провела огляд відповідного діючого національного та місцевого законодавства згідно якого, ці дороги належать до обласного підпорядкування.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Представники Миколаївського місцевого центру БВПД запропонували допомогу Березанській ОТГ в питаннях медіації для ресурсного забезпечення, добробуту та гармонії.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису