5 зустріч

Дата: 27.08.2019 15:00

Сьогодні, 27 серпня в громаді відбулась п'ята зустріч в адмінбудівлі Василівського старостинського округу за участю Юлії Почебут (Yuliia Pochebut ) – радник з питань комунікації Миколаївського ЦРМС та представників Березанська об'єднана територіальна громада з активними жителями громади.

В ході спілкування  було сформовано список проблем: головною проблемою є відсутність змістовного дозвілля для всіх верств населення, особливо для дітей у позаурочний час, відсутність облаштованих місць для культурного відпочинку. Також серед проблем було зазначено: незабезпечення  збереження громадського майна, відсутність магазинів по селам старостинського округу, опалення сільського Будинку культури та інше.

За допомогою брейн-шторму було визначено перспективи розвитку старостинського округу,  а саме: відкриття кав'ярні, облаштування кінотеатру для перегляду сучасних фільмів, відкриття спортивних гуртків, створення робочих місць, створення молодіжних організацій та інше.