Миколаївська область, Березанський район

Засідання постійної комісії з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Дата: 04.09.2019 12:57

05.09.2019 о 9.30 в залі засідань Березанської селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності.

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 28.08.2019 № 2 «Про надання попередньої згоди на прийняття в комунальну власність Березанської селищної ради індивідуально визначеного майна та комунальних установ (закладів)».