Проекти рішень чергової XXIV сесії VII скликання від ....09.2019

Дата: 27.08.2019 16:33

Проект рішення № .... "Про внесення змін до селищного бюджету Березанської селищної  ради  на  2019 рік"

Проект рішення № ... "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 28.08.2019 року № 2 «Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Березанської селищної ради індивідуально визначеного майна та комунальних установ (закладів)»

Проект рішення №... "Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки"

Проект рішення № ... "Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Васильєву Сергію Станіславовичу"

Проект рішення № ... "Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Жуковському Денису Михайловичу"

Проект рішення № ... "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок дев`ять) років громадянам України Івановій Ірині Юріївні та Саржевському Олександру Олександровичу"

Проект рішення № ... "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення селянського (фермерського) господарства голові фермерського господарства «Ковиль» Декушу Миколі Никандровичу за межами населеного пункту в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області"

Проект рішення №... "Про внесення змін до рішення чергової LХVI сесії 6 скликання від 19.06.2015 року № 9 «Про  затвердження Програми використання та охорони земель на території Березанської селищної ради на період 2015-2020 років»