Аналітична інформація по сферах діяльності Березанської ОТГ - як складова для розробки стратегії розвитку Березанської ОТГ

Дата: 03.09.2019 13:37

Березанська селищна рада подає аналітичну інформацію спеціалістів по сферах діяльності, що являється складовою для розробки стратегії розвитку Березанської ОТГ. Це перший крок на шляху до розвитку нашої громади. Опрацювавши ці аналітичні дані, робоча група сформулює стратегічне бачення Березанської громади. Сподіваємось, що небайдужі мешканці нашої громади стануть активними учасниками стратегічного розвитку Березанської ОТГ. Майбутнє нашої громади залежить від кожного з нас!

1. Аналітична інформація радника з питань регіонального розвитку Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування Миколи Дурмана
  2. Аналітична інформація за підсумками анкетування та зустрічей з мешканцями громади (завідувач сектору соціально-економічного розвитку та інвестицій Дмитро Делюк Березанської селищної ради)
  3. Аналітична інформація щодо земельних ресурсів Березанської ОТГ (спеціаліст I категорії відділу комунальної власності та земельних відносин Березанської селищної ради Ірина Поручник).
  4. Аналітична інформація сфери житлово-комунального господарства Березанської ОТГ (завідувач сектору ЖКГ та благоустрою Березанської селищної ради Олег Кондратюк)
  5. Аналітична інформація соціальної сфери Березанської ОТГ (начальник відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради Наталія Матвієнко)
  6. Аналітична інформація щодо освітньої сфери Березанської ОТГ (начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської ОТГ Анастасія Смоляк).
  7. Аналітична інформація бюджетної сфери Березанської ОТГ (начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Ольга Білокреницька)