Проекти рішень чергового виконавчого комітету на 09.2019

Дата: 06.09.2019 09:48

Порядок денний засідання виконкому Березанської селищної ради

Проект рішення №... "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проект рішення № ... "Про надання повноважень посадовій особі на винесення приписів та складання протоколів про адміністративні правопорушення"

Проект рішення № ... "Про  встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Проект рішення № ... "Про розгляд звернення ТОВ «Енерджи сіті» щодо створення індустріального парку на території Березанської селищної ради"

Проект рішення № ... "Про звільнення на100% від оплати за харчування дітей Волощук Ганни Сергіївни    Гайдабас Віктора - 2013 р. н. Гайдабас Анну -2017 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Проект рішення № ... "Про звільнення на 50% від оплати за харчування дитину Снігурової  Олени Петрівни   Снігурову Яну 2015 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Проект рішення № ... "Про звільнення на 50% від оплати за харчування дітей Мартиненко Оксани Володимирівни,   Мартиненка Олександра - 2013 р. н, Мартиненка Артема - 2015 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Проект рішення № ... "Про звільнення  на 100 % від оплати за харчування дитину  Кравченко Марини Олександрівни  Кравченко Анну - 2017 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Проект рішення №... "Про взяття на квартирний облік гр.  Пухальського Сергія  Сергійовича"

Проект рішення №... "Про взяття на квартирний облік гр. Челей Павла Сергійовича"