Постійно дбаємо про соціальні послуги на селі

Дата: 05.09.2019 15:08

На запрошення старости Лиманівського старостинського округу Тетяни Орищиної  та згідно з графіком виїздів, працівники Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради днями відвідали мешканців Лиманівського старостинського округу. В приміщеннях Вікторівського будинку культури та Лиманівського дитячого садка  бажаючим надавалися перукарські послуги.

А мешканців сіл Вікторівка та Лимани, які за станом здоровя не змогли прийти, перукар Олена Юрковська обслуговувала вдома.

Також працівники Центру відвідали  осіб, які перебувають на надомному обслуговуванні. Взято до уваги пропозиції та зауваження підопічних.

Мешканці округу висловили задоволення від обслуговування та  сподівання на наступну зустріч у жовтні.