На сесії Березанської селищної ради прийнято рішення про придбання нового сміттєвоза

Дата: 10.09.2019 16:05

10 вересня в залі засідань Березанської селищної ради відбулася чергова XXIV сесія VII скликання, в роботі якої взяло участь 18 із 26 депутатів. На розгляд порядку денного було винесено 9 питань, серед яких внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік, яким виділялися кошти в сумі 1 млн 560 тис. грн для поповнення статутного капіталу суб’єктів господарювання КП «Березань» - на придбання сміттєвоза.

На початку сесії було внесено пропозицію доповнити порядок денний 10-им питанням – про надання доручення селищному голові щодо створення робочої групи по перевірці фінансово-господарської діяльності КП «Березань».

Усі питання порядку денного сесії було скрупульозно розглянуто депутатами та прийнято відповідні рішення.

Результати поіменного голосування, протокол та рішення сесії будуть розміщені на сайті Березанської громади у розділі «Рішення сесії» у терміни, визначені чинним законодавством, див. за посиланням berezanska-gromada.gov.ua

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису