Рішення чергової XXIV сесії VII скликання від 10.09.2019

Дата: 11.09.2019 10:24

Список депутатів чергової XXIV сесії VII скликання та Результати поіменного голосування

Порядок денний чергової XXIV сесії VII скликання від 10.09.2019

Протокол № 24  XXIV сесії VII скликання

Рішення № 1 "Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки "

Рішення № 2 "Про внесення змін до селищного бюджету Березанської селищної  ради на 2019 рік"

Рішення № 7 "Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Жуковському Денису Михайловичу"

Рішення № 8 "Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Васильєву Сергію Станіславовичу"

Рішення № 9 "Про внесення змін до структури та штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної по КПКВК 011161 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»

Рішення № 10 "Про надання доручення селищному голові щодо створення тимчасової комісії поперевірці фінансово-господарської діяльності КП « Березань»