Відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів Березанської селищної ради

Дата: 10.09.2019 14:48

Десятого вересня відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів Березанської селищної ради, на якому відбулося ознайомлення членів комісії з документами кандидата на посаду. Надійшла заява на участь у конкурсі від Радченко Альони Сергіївни, виконувача обов’язків директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів.

Оскільки термін подання та перелік документів кандидата на посаду відповідають вимогам Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради, то членами комісії прийнято рішення про допущення до участі у конкурсі кандидата на посаду.

У роботі комісії взяли участь члени комісії: Анастасія Смоляк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради, Тетяна Локтіонова – голова профспілки працівників освіти Березанського району, Ірина Компанієнко – перший заступник Березанського селищного голови, Ірина Гопайнич – голова батьківського комітету комунального закладу «Березанський заклад загальної середньої освіти I-IIIступенів», Ліна Самойленко – представник трудового колективу комунального закладу «Березанський заклад загальної середньої освіти I-IIIступенів».