Рішення чергового виконавчого комітету від 10.09.2019

Дата: 10.09.2019 15:14

Порядок денний виконавчого комітету від 10.09.2019

Протокол засідання чергового комітету від 10.09.2019 № 8

Рішення № 76 "Про  встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Рішення № 77 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 78 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Степова Березанського району Миколаївської області, який належав померлій Соловйовій Ірині Георгіївні"

Рішення № 79 "Про упорядкування адресного господарства нежитлового приміщення (гараж), розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Степова Березанського району Миколаївської області, який належить Отношенко Світлані Анатоліївні"

Рішення № 80 "Про упорядкування адресного господарства нежитлової будівлі (контори), розташованої в межах території Березанської селищної ради  с. Калинівка, вулиця Центральна Березанського району Миколаївської області, яка належить ТОВ «ІМ. КЛ. ПЕТРОВСЬКОГО»

Рішення № 82 "Про звільнення на 50% від оплати за харчування дітей Мартиненко Оксани Володимирівни  Мартиненка Олександра - 2013 р. н. Мартиненка Артема - 2015 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 83 "Про звільнення на50% від оплати за харчування дитину Снігурової  Олени Петрівни   Снігурову Яну 2015 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 84 "Про звільнення на100% від оплати за харчування дітей Волощук Ганни Сергіївни    Гайдабас Віктора - 2013 р. н., Гайдабас Анну -2017 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 85 "Про звільнення  на 100 % від оплати за харчування дитину  Кравченко Марини Олександрівни  Кравченко Анну - 2017 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 86 "Про звільнення на 100 % від оплати за харчування дитину Мартиненко  Людмили Володимирівни Мартиненко Варвару - 2017 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 87 "Про звільнення на 100 % від оплати за харчування дитину Діденко Наталії Миколаївни  Шаргородського Максима - 2018 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 88 "Про взяття на квартирний облік гр. Челей Павла Сергійовича"

Рішення № 89 "Про взяття на квартирний облік гр.  Пухальського Сергія  Сергійовича"