Команда спортсменів Березанського ЗЗСО - переможці Всеукраїнських змагань з пляжного футболу

Дата: 16.09.2019 13:35

13-15 вересня в м. Одеса на міському пляжі 14 станції Великого фонтану проходили Всеукраїнські змагання з пляжного футболу. Честь Миколаївської області захищала команда спортсменів з Березанського ЗЗСО.  І виступили дуже вдало – I місце!!!

Сьогодні вранці на шкільній лінійці переможців урочисто вітав учительсько-учнівський колектив, а перший заступник селищного голови Ірина Компанієнко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Анастасія Смоляк  вручили переможцям кубок, медалі та дипломи від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Ми гордимося нашими спортсменами, які прославляють Березанську громаду на Всеукраїнському рівні, а також вдячні в. о. директора Березанського ДЮСШ Іллі Капсамуну та голові районної федерації футболу Ігорю Чапчаю, які професійно підготували команду і були поряд з юними спортсменами у період змагань.

По закінченні приємної церемонії нагородження відбулася загальна ранкова гімнастика, це фундамент для великих спортивних досягнень.