Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО

Дата: 17.09.2019 08:46

17 вересня в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів Березанської селищної ради. У конкурсі взяла участь кандидат на посаду Радченко Альона Сергіївна, виконувач обов’язків директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів.

Конкурс відбувся у відповідності до Положення про конкурсний відбір і складався з трьох етапів – вирішення тестових питань, вирішення ситуаційного завдання, презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

Конкурсна комісія, у відповідності до Положення, протягом 2-ох робочих днів оприлюднить результати про проведення конкурсу. На конкурсі проводився відеозапис, див. за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=sFDzbZO80Z4