Напередодні Дня вчителя очільник Березанської громади побував з вітальним візитом в усіх навчальних закладах освіти

Дата: 03.10.2019 11:27

Напередодні Дня вчителя, 3 жовтня, селищний голова Валерій Хоміцький разом із начальником відділу освіти селищної ради Анастасією Смоляк побували з вітальним візитом у навчальних закладах Березанської громади. Зустрілися з колективами Калинівського ЗЗСО, Лиманівського ЗЗСО, Малахівської філії Березанського ЗЗСО, Березанського ЗЗСО, спілкувалися з дітьми.

«Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства – це Вчитель. І правильним буде вважати, що основам нашої цивілізації людство зобов’язане тим, хто не лише володів знаннями, а й зміг донести їх до своїх учнів. Тож від усього серця бажаю вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях!» - побажав очільник громади великій когорті вчителів.

На зустрічі в Березанському навчальному закладі очільник громади Валерій Хоміцький представив усьому колективу новопризначеного директора закладу Альону Радченко і побажав плідної співпраці, порозуміння у колективі та удачі в усіх освітянських починаннях.

Зустріч очільника громади з педагогічним колективом у Калинівському ЗЗСО

Зустріч очільника громади з колективом у Лиманівському ЗЗСО