Бачення громади - з реалістичним, достовірним, привабливим майбутнім

Дата: 08.10.2019 14:58

8 жовтня в Березанській селищній раді відбулося засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади за участі представника Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування Миколи Дурмана, на якому обговорювали бачення громади - з реалістичним, достовірним, привабливим майбутнім.

Прогнози та можливі сценарії розвитку Березанської громади; чого бажаємо досягти в громаді зі стратегічної точки зору; аналіз сильних і слабких сторін; можливості і загрози Березанської громади – такі основні питання розглядалися на порядку денному засідання.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису