Рейди соціальної служби Березанської ОТГ: підготовка до осінньо-зимового періоду

Дата: 10.10.2019 08:58

З метою підготовки до осінньо-зимового періоду Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради  розпочав обстеження одиноких та самотньо проживаючих громадян для виявлення життєво необхідних потреб, а саме: забезпечення твердим паливом, теплим одягом, продуктами харчування, телефонним зв’язком та поселенням до стаціонарного відділення при потребі.

Так, 8 жовтня працівники Центру разом  із начальником відділу соціальної допомоги Березанської  селищної ради Наталією Матвієнко здійснили виїзд до Василівського старостинського округу. Провели обстеження  9  осіб, складено відповідні акти, надано рекомендації.

9 жовтня здійснено виїзд до Матіясівського старостинського округу. За участю в. о. старости Наталії Божеску, соціального працівника Олена Манзарук обстежено в с. А-Зорине 5 осіб, в Матіясовому - 7 осіб.

Акти обстеження виявлених потреб наразі розглядаються та відпрацьовуються.