Березанська ОТГ: благоустрій на благо людей

Дата: 15.10.2019 16:45

В нинішньому році центр Березанки помітно змінився на краще. У парковій зоні перед навчальним закладом облаштовано спортивний комплекс, дитячий майданчик, біля історичного музею збудовано «Парк закоханих».

А нещодавно селищна рада в парковій зоні встановила ще дві альтанки з шахматними столами, металеву гойдалку, дванадцять лавок (у тому числі на шкільному подвір’ї), вісім урн з незвичайним дизайном – у вигляді гармат і парасольок.

«Враховуючи думки і бажання жителів громади, та беручи до уваги великий наплив людей у базарний день в центрі Березанки, селищна рада попрацювала над покращенням благоустрою, – коментує селищний голова Валерій Хоміцький. – Для культурного дозвілля і відпочинку – альтанка з шахматним столом, гойдалка, лавки. Для іногородніх і тих, хто приїхав з віддалених сіл до Березанки у справах, тепер є місце і для перепочинку. Хотілося б, звичайно, щоб це цінувалося і береглося, адже це все робиться для блага наших людей і не на один рік».

До слова, на благоустрій було використано кошти з місцевого бюджету селищної ради в сумі 252тис. 800 грн.