Вітаємо юних правознавців з перемогою!

Дата: 18.10.2019 08:23

12 жовтня на базі Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради відбувся обласний турнір юних правознавців, у якому взяла участь команда із Березанського ЗЗСО (всього було 13 команд навчальних закладів з Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, Баштанки, Березнегуватого, Березанки, Братського, Снігурівки, Доманівки.

За результатами оцінювання команді Березанського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради присвоєно  диплом ІІІ ступеня.
Вітаємо учасників турніру, учнів 10-11 класів Березанського закладу загальної середньої освіти: Радзієвську Ганну, Курічук Анастасію, Сивак Валерію, Бердник Анжеліку, Колібабчук Анастасію та їхнього наставника Самойленко Ліну Олександрівну з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

До участі в правознавчому заході були запрошені: Дмитро Січко, декан юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили; Оксана Валецька, доцент кафедри історії та теорії держави і права Чорноморського національного університету імені Петра Могили; Олена Каплій, доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».