Робочий візит очільника громади до Вікторівки

Дата: 17.10.2019 13:24

17 жовтня селищний голова Валерій Хоміцький разом із завідувачем сектору ЖКГ та благоустрою Олегом Кондратюком та підрядником будівельних робіт Анатолієм Чудним був з робочим візитом у селі Вікторівка Лиманівського старостату. Предметом обговорення було питання щодо поточного ремонту даху сільського клубу та визначення загального об’єму ремонтних робіт даного обєкту.

Після обстеження визначилися, що наразі треба провести заміну трьох листів шиферу. А от роботи по ремонту даху, підлоги та заміні дверей даної будівлі вирішили включити до проекту бюджету наступного року.

До робочої групи долучилися завідувачка Вікторівським сільським клубом Наталія Франгова та місцеві активісти.

Наступним об’єктом для огляду було сільське кладовище, де тільки-но завершилися роботи по встановленню залізобетонної огорожі і металевих воріт.