Вітаємо команду футболістів Малахівського навчального закладу

Дата: 23.10.2019 10:38

23 жовтня в маленькому селі Ташине, розташованому на березі Тилігульського лиману, відбувся Кубок з міні-футболу серед спортивних команд навчальних закладів Березанського району «ТИЛІГУЛ-2019». Участь у змаганнях взяли 6 команд району, в т.ч. з Березанської і Коблівської ОТГ.

Від Березанської громади виступила команда Малахівської філії Березанського ЗЗСО. Юні футболісти, провівши дві гри, показали гарні результати: Малахове-Коблеве - 0:0, Малахове-Ташине – 1:0. Третя зустріч з командою Рибаківського ЗЗСО визначила остаточне II місце для малахівських спортсменів у Кубку з міні-футболу серед учнів шкіл Березанського району «ТИЛІГУЛ – 2019». Малахівські призери довели, що вони перспективні футболісти.

Вітаємо юних спортсменів і їхнього тренера, вчителя фізичного виховання Сергія Забродського з призовим II місцем! Бажаємо і далі фізично розвиватись та радувати громаду перемогою!

Загальна таблиця за підсумками змагань:

І місце - команда Рибаківського ЗЗСО (Коблівська ОТГ); ІІ місце - команда Малахівського ЗЗСО (Березанська ОТГ); ІІІ місце - команда Краснопільського ЗЗСО (відділ освіти); IV місце - команда Коблівського ЗЗСО (Коблівська ОТГ); V місце поділили між собою господарі - юні футболісти із Прогресівського та Ташинського ЗЗСО (відділ освіти).

Усі команди-учасниці отримали Кубок учасника турніру «ТИЛІГУЛ – 2019», кожен гравець та вчитель фізичної культури отримали медаль учасника змагань.

Кращим гравцем турніру «ТИЛІГУЛ – 2019» визнано Лесю Федченко, ученицю Прогресівської ЗЗСО.