Миколаївська область, Березанський район

Оголошено тиждень благоустрою на території Березанської ОТГ

Дата: 25.10.2019 14:16

Із 4 по 10 листопада на території Березанської ОТГ оголошується тиждень благоустрою, протягом якого організувати суботники по прибиранню сміття, опалого листя та сухостою.

Запрошуємо всі установи, підприємства та організації незалежно від форм власності, приватних підприємців, жителів багатоповерхівок та приватного сектору долучитися до Тижня благоустрою і прибрати прилеглу територію в радіусі 15 метрів.

Розпорядження селищної ради від 25.10.2019 № 226-р.о. «Про тиждень благоустрою з 04.11. - 10.11.2019 року на території Березанської селищної ради» читайте за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/2019-rik-16-38-09-12-03-2019/