Рішення чергового виконавчого комітету від 29.10.2019

Дата: 29.10.2019 16:42

Порядок денний засідання чергового виконавчого комітету від 29.10.2019

Протокол засідання чергового виконавчого комітету від 29.10.2019 № 9

Рішення № 90 "Про роботу комунального підприємства «Березань» за  ІІІ квартал  2019 року"

Звіт директора КП "Березань" про роботу підприємства за III квартал 2019 року

Рішення № 91 "Про готовність закладів освіти та соціально-культурної сфери Березанської селищної ради до опалювального періоду"

Рішення № 92 "Про виділення приміщення для організації роботи дільничних офіцерів поліці"

Рішення № 93 "Про роботу Лиманівського  старостинського округу  із сім’ями, які опинилисяу складних життєвих обставинах"

Рішення № 94 "Про зняття з обліку сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах Березанської селищної ради"

Рішення № 95 "Про зняття із соціального супроводу"

Рішення № 96 "Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту та енергетичного моніторингу в бюджетній сфері Березанської селищної ради"

Рішення № 97 "Про розгляд звернення ТОВ «Енерджи сіті» щодо створення індустріального парку на території Березанської селищної ради"

Рішення № 98 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Суворова Березанського району Миколаївської області, який належить Крикунову Олександру Павловичу"

Рішення № 99 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Новосельська Березанського району Миколаївської області, який належить Лозебному Володимиру Івановичу"

Рішення № 100 "Про присвоєння  адреси нерухомому майну (комплекс АЗС), розташованого в межах території Березанської селищної ради с. Василівка, вулиця Набережна Березанського району Миколаївської області, що належить на праві власності ТОВ «ГАЗОІЛ»

Рішення № 101 "Про   зміну   адресного  господарства житлового будинку, розташованого за адресою  смт  Березанка,  вулиця  Степова в межах території Березанської селищної ради   Березанського району Миколаївської області, який належав померлій Носенко Олександрі Опанасівні"

Рішення № 102 "Про звільнення від оплати за харчування дітей Букатор Валентини Олександрівни – Букатора Ярослава, 2017 р.н. та Букатора Володимира, 2017 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 103 "Про звільнення від оплати за харчування дитину Сажнєвої Аліни Сергіївни – Сажнєва Єгора Денисовича, 2016 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 104 "Про звільнення від оплати за харчування дітей Тарасової Оксани Миколаївни – Ободовського Кирила, 2015 р.н. та Ободовського Артема, 2016 р.н. у  Василівському ЗДО «Дзвіночок»

Рішення № 105 "Про звільнення від оплати за харчування дітей  Шемет Олесі Олександрівни – Герасимика Віктора, 2014 р.н. та Герасимик Антоніну, 2016 р.н. у  Малахівському ЗДО «Капітошка»

Рішення № 106 "Про звільнення від оплати за харчування дітей  Ільїної Орини Геннадіївни – Карпова Артема, 2015 р.н. та Карпову Кароліну, 2016 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 107 "Про звільнення від оплати за харчування дітей  Сліпенко Тетяни Олександрівни – Сліпенко Олександра, 2015 р.н. та Сліпенко Аріни, 2017 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 108 "Про звільнення від оплати за харчування дитини  Максакової Валентини Олександрівни – Максакову Вероніку, 2015 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 109 "Про звільнення від оплати за харчування дитини  Трет’яченко  Наталії Олександрівни – Трет’яченко Богдани, 2017 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 110 "Про звільнення від оплати за харчуваннядитини  Сивак Юлії Романівни – Сивак Рената, 2017 р.н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 111 "Про звільнення від оплати за харчування дитини  Постіки Ольги Іванівни – Постіки Аліни, 2015 р.н. у  Калинівському ЗДО «Казка»

Рішення № 112 "Про звільнення від оплати за харчування дитини  Пуцулай Наталі Сергіївни – Пуцулай Євгена, 2013 р.н. у  Калинівському ЗДО «Казка»

Рішення № 113 "Про взяття на квартирний облік гр. Яворську Ларису Федорівну"

Рішення № 114 "Про взяття на квартирний облік гр. Марчук Вікторію Олександрівну"

Рішення № 115 "Про  організацію роботи установ і закладів системи соціального захистунаселення в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки на території Березанської селищної ради"