Кращі з кращих - юні географи Березанського ЗЗСО

Дата: 23.10.2019 17:28

За традицією, щороку в жовтні Миколаївщина збирає юних шанувальників географії. Нинішнього року таке зібрання відбулося 19 жовтня. До Миколаєва на обласний турнір юних географів з’їхалися 15 учнівських команди закладів загальної середньої освіти з різних куточків області, щоб позмагатися за право називатися кращими з кращих.
У ході напруженої боротьби команди вражали цікавими аргументами та змістовними відповідями.
Команду Березанської ОТГ під керівництвом вчителя географії Бабенко Валентини Іванівни представляли учні Березанського закладу загальної середньої освіти: капітан команди Гамуга Віктор, Соловйов Віталій,  Попович Іван, Калібабчук Анастасія.

За результатами турніру команда Березанської ОТГ отримала диплом  ІІІ ступеню як переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського турніру юних географів.

Зичимо всім успіхів, впевненості у своїх силах, здоров’я, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог!