Театр "Кураж" підтвердив звання "народний"

Дата: 01.11.2019 11:26

1 листопада театр «Кураж» Березанського селищного будинку культури підтвердив звання «народний».

Театральний колектив сьогодні виступив з прем’єрою спектаклю "Три капелюхи" з нагоди підтвердження звання. Чудовий виступ театрального колективу глядачі сприйняли на «Біс!» і віддячили бурними оплесками та квітами. Але останнє слово, як і годиться, було за комісією на чолі з директором Миколаївського обласного центру народної творчості культурно-освітньої роботи Наталії Баштової: «Чудова робота колективу! Звання «народний» підтверджено! Тепер на вас лежить велика відповідальність далі розвивати театральне мистецтво, щоб на цій сцені і в майбутньому проходили такі ж чудові спектаклі й радували глядачів».

На сцені сьогодні виступили: Ірина Малінська, Тетяна Кравець, Олена Поклад, Стефанія Чаплигіна, Сергій Данилко, Олег Данилко, Андрій Ребенок.

Колектив Березанської селищної ради вітає театр «Кураж» з підтвердженням звання «народний» і бажає зростанню театрального мистецтва, глядацького аншлагу і задоволення від своєї роботи.