Проекти рішень чергового виконавчого комітету на 11.2019

Дата: 05.11.2019 14:19

Порядок денний засідання виконкому на 11.2019.

Проект рішення №... "Про  роботу   КП «Березань» за    жовтень   2019 року"

Проект рішення №... "Про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» за 10 місяців  2019 року"

Проект рішення №... "Про внесення змін до складу комісії, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету від 16.07.2019 № 61 «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, та затвердження Положення про неї»

Проект рішення №... "Про внесення змін до складу комісії, створеної відповідно до  рішення  № 66 від 30.07.2019 «Про створення  комісії для прийняття рішень щодо надання  у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердження Положення про неї»