Шановні працівники культури та майстри народної творчості Березанської громади!

Дата: 08.11.2019 09:53

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були, є і будуть виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення. Культурні досягнення та традиції це неоціненний скарб українського народу.

Щиро вдячні працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, селищного Будинку культури та клубних установ, бібліотек, народному театру «Кураж», учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоровя, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної творчої наснаги.

З повагою, селищний голова Валерій Хоміцький та колектив селищної ради.