Сходка громадян-1: вулиця Дмитра Донцова

Дата: 09.11.2019 14:43

Березанська селищна рада за зверненням громадян, що мешкають в будинку № 1 «б» на вулиці Дмитра Донцова в Березанці,  9 листопада о 12.00 провела сходку громадян. Поспілкуватися з жителями двоповерхівки і вислухати їхні нагальні проблеми прийшли селищний голова Валерій Хоміцький та троє фахівців земельного і житлово-комунального відділів.

Головна проблема – пошкоджене асфальтне покриття доріжок до під’їздів та загальної прибудинкової території, яке вже просіло, утворилися ями. У період дощів, за словами жителів, там по декілька днів стоїть ціле озеро.

Селищний голова пообіцяв жителям питання по ремонту дороги прибудинкової території винести на обговорення планово-бюджетної комісії при плануванні бюджету на 2020 рік.